





Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 3 piętrze, z nową windą w odbudowanej oficynie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1908 roku w samym sercu Powiśla.Oddanie inwestycji planowane jest na II kw. 2022 roku.
W skład mieszkania o pow. 43,2 m2 wchodzi:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka z WC
dodatkowo w cenie lokalu komórka lokatorska
To unikatowa inwestycja w cichej uliczce Powiśla. Projekt obejmuje odbudowę, zniszczonej podczas II Wojny Światowej, prawej oficyny oraz wyjątkową nadbudowę nad zachowaną zabytkową kamienicą a także renowację fasad, modernizację klatek schodowych, dziedzińca oraz budowę dwóch wind.
Doskonała lokalizacja w pobliżu Elektrowni Powiśle, Centrum Nauki Kopenik, Pomnika Warszawskiej Syrenki, Bulwarów Wiślanych, stacji metra oraz licznych restauracji i barów.
Wszystko to sprawia, że jest to oferta dla poszukujących czegoś wyjątkowego na warszawskim rynku nieruchomości
Oferta na wyłączność naszego biura.
Zapraszam serdecznie na prezentację.
Magda Onaszkiewicz
Doradca ds. nieruchomości
tel. 533 848 878
KINGDOM real estate advisor
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




